mirra
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Novinky k březnu 2017
and posted in Novinky 3server

Novinky v rychlosti.
1) V Account manageru přibyly 3 tabardy, které Vám zajistí na další postavy to, co VIP account.
2) Přemigrovali jsme teamspeak3 server, ušetřili jsme jednu veřejnou IPv4 adresu. Nic se pro hráče nemění, stále se tam dostanete přes ts.3server.cz nebo ts.3server.net.
3) Prodrali jsme se díky Vám na přední příčky na WoWstatus.net a top-servers.cz, pokud máte nabídku propagace 3serveru, tak napište na mail (zavináč) 3server.cz
Současně Vás prosím o hlasy zde:
http://top-server.cz/index.php?page=in&id=41
a zde můžete dávat neomezeně hlasů denně:
http://www.wowstatus.net/~wowstatus/serverlist/vote/id/19074
4) Už mě štve design současného webu, makáme na novém, už řešíme jen uspořádání webu, podrobnosti a anglické překlady webu.
5) Přeložil jsem pro mezinárodní hráče registraci na serveru do angličtiny. Pro CZ hráče se nic nemění.
6) Od nového webu chci začít používat víc forum a směrovat tam hráče, podporu atd…
7) Hledáme Developery do teamu, kteří by nám mohli pomoci s opravami a některými nově objevenými bugy.
8) Brzy nasadím novou mašinu po 3 letém úspěšném provozu současného stroje. Upřesním v příští novince datum, kdy dojde k “dočasnému výpadku” služeb při migraci ze serveru na server. Mašina bude mít oproti současné mašině 8 CPU jader, 32GB RAM, 2x SSD RAID 1, 4x HDD RAID 6, novější verzi Linuxu a všech balíčků, stroj bude mít spotřebu pod 100 Wattů a bude celkově efektivnější, než současný stroj.
9) S novým serverem nabízím pronájem hostingu na stejné mašině, jako jedeme my, nabídka kompletně dle domluvy proti faktuře. První měsíc dle domluvy máte vždy zdarma, protože se jedná o čas, kdy máme možnost vzájemně službu doladit, aby byla spokojenost na obou stranách. Po měsíci se rozhodneme, jestli se tedy do ostrého provozu vrhneme či nikoliv. Kapacity jsou omezené do zaplnění serveru.
10) S nasazením nového serveru chci současně zeštíhlit i veškeré nadbytečné zdroje, kterými 3server doslova plýtvá. Máme tu několik testovacích serverů, některé virtuálky mají vcelku hodně nasdílených RAM a celkově budu pracovat na zefektivňování provozu 3serveru.
11) Novináře začneme překládat i do angličtiny, takže zprávy v něm se budou nacházet jak CZ tak EN.

Chci poděkovat GM teamu i Dev teamu 3serveru za naprosto vynikající práci v posledních dnech.