Jak se připojit

Home »  Jak se připojit

Jak si zahrát World of Warcraft Wrath of the Lich King

1) Registrace

Zaregistruj svůj účet Zde.
Svoje přihlašovací údáje nezapomeň, NIKDY je nedávej svému kamarádovi найти работу в спб a ani GM ho po tobě nebudou chtít! https://myvulkan-clubs.com/sizzling-not-deluxe/

2) Stáhnout hru

Odkaz ke stažení různých variant hry: WoW WoTLK 15,8 GB (english)  Nefunguje?  WoTLK česky WoTLK HD CZ Questy

Stáhneš, rozbalíš, spustíš. Heslo k rozbalení archívu je: 3server123.+
Hra nejde po stažení rozbalit? WoTLK Samorozbalovací Stačí stáhnout a spustit .exe soubor, zadat heslo (viz výše) a hra se ti rozbalí sama.

Zabaleno programem 7-zip (open-source zdarma výkonnější konkurence WinRaru na Linux i Windows) rozbalit dokáže i WinRar

Jaký je Realmlist?

Pokud již máte WoW WoTLK stažený z jiného serveru, stačí jen přepsat realmlist, který najdete v WoW_wotlk\Data\enUS\reamlist.wtf. Tento soubor otevřete v poznámkovém bloku a přepíšete jeho obsah na:
set realmlist wotlk.3server.net

Chcete hrát World of Warcraft v češtině?

Návod i s videonávodem, se kterým zvládnete velmi snadno nahrát češtinu do World of Warcraft: Wrath of the Lich King nejpozději do 3 minut zde!

Ok a kde se zaregistruji?

Registruj se ZDE.

Jak se zaregistrovat, aktivovat účet a přihlásit do hry v minutě a půl dlouhém tutorialu

Pamatujte, že u nás se do hry nepřihlašuje emailem, ale jménem herního účtu (herního accountu).

Rychlokurz hraní World of Warcraftu pro začátečníky v 7 minutách

Ve videu uvidíte jak se přihlásit do hry, vytvoření postavy, našeptávač názvů postav, základní ovládání, jak a proč dělat questy (herní mise), dokončení/odevzdání questu, co je to XP bar, k čemu jsou trenéři, jak se naučit nová kouzla, práce s knihou kouzel (spellbook), práce s quest logem (úkolníčkem), práce s mapou, organizace kouzel ve spodním baru, práce s batohy (inventář), k čemu je šutřák a jeho použití (hearthstone/innstone), ukázka herní měny a přepočty kolik copper je kolik silver a kolik silver je kolik gold, útočení, vybrání věcí ze skoleného zvířete (lootování), dokončení prvního questu včetně výběru odměny, proč nebrat začervenalé odměny v questu, oblékání postavy, proč neskákat z větších výšek, emoce ve hře, jak aktivovat unstuck v případě potíží.

Facebook 3serveru