mirra
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hromada novinek
and posted in Novinky 3server

Tak schválně, co největšího se podařilo 3serveru za poslední 3 měsíce?
1) Nové forum, děkuji TWEAKovi za fantastickej design + optimalizace.
2) Zbavili jsme se lagů na WoTLK překopáním režimu zápisu virtuálek a přechod na jiný typ imagů virtuálek. Opravilo se několik dalších questů a řešili jsme pár bugů v ICC, tady rovněž děkuji dalším lidem, kteří mi v tom pomáhali a to i testerům.
3) Oživili jsme facebook, přežili jsme premiéru filmu, opravil jsem po upgradu na novější webserver všechny problémy, které se vyskytly ohledně armorů, skriptů na web i registrační formulář.

O co se chci pokusit v příštích 3 měsících:
1) Pořešit nahlášené fixy v ICC (jsem zvědavej, jak si s tím sám poradím, ale třeba mi s tím někdo pomůže a když se tu vyskytne PAIN tak už to půjde po másle) 😉
2) Prodloužení spolupráce s MOHAA PIF-PAF clanem, zdravím Pif-Paf clan! 🙂
3) Nový design hlavního webu a v podstatě i překopat hlavní web, který je náš první kontakt s novými hráči. Reprezentovat nás na rageforums a dalších zahraničních webech.
4) Vote for US systém s odměňováním Vás hráčů, protože nejlepší reklama kvalitního serveru jsou jeho kvlaitní hráči, kteří jsou ochotni pro svůj server i hlasovat. 😉 Za hlasování občas bude i nějaká odměna.
5) Nabídka hostingu virtuálního serveru dalšímu projektu, který se s námi bude podílet na nákladech stroje.
6) Pravděpodobně budu nahrazovat SMS server za nějakou epeněženku s možností hráčů nabíjet si kredity dál přes SMS.
7) Vypracování FAQ nejčastějších problémů pro začátečníky.
8) Hromada akcí na léto i podzim. (zatím rozpracováno)
9) Zrušení Streamování hráčů, nebo konkurz na 10 streamujících hráčů, kteří by mohli viset někde na webu. 😉
10) Já si plánuju taky na 3serveru zahrát a nejspíš to budu házet na youtube, což by mohlo pár lidem pomoci s questama, talentama, taktikama apod… Nebudu do toho kecat, vždycky mě irituje, když mi do toho nějakej let’s player kecá kraviny.
11) Návody jak natáčet hru pro majitelé grafickejch karet od Nvidie, pro majitelé grafickejch karet AMD Radeon a zkusím i něco pro Vás inteláky. 😉

Toť rychlý přehled, mrkněte na náš Facebook, tam hážu nejnovější zprávy.