mirra
Comments Off on Opravy v ICC, buff snížen z 30% na 10%
and posted in Nezařazené

Pokud to myslíte s hraním WoW vážně, tak tuto změnu rádi uvítáte. Po několika testech můžeme s klidným štítem říct, že pokud si nastudujete taktiky, ICC zvládnete.

ICC je dungeon, na který buď máte gear a zkušenosti, nebo je nemáte a potřebujete “trénovat a sbírat”.

Pokud na ICC nemáte, tak chodíte Fos, Pos, HoR v 5 lidech. Pokud zvládáte dungy v 5 lidech, můžete teprve potom uvažovat nad 10 man, 25 man dungeony ale ne jinak. 

Pokud nebudete znát taktiky, nemáte šanci ICC s low gearem zvládnout a my nehodláme z 3serveru udělat FUNko, kde hráči zvládají ICC levou zadní s low gearem. Hráč 3serveru nebude na ostudu hráčům z konkurenčních serverů. Nevím kdo Vás učil hrát WoWko, ale pár lekcí Vám rád udělí každý zkušený hráč, který vítá tuto zprávu s nadšením.

Zde přikládám spoustu videí, kde se můžete ICC taktiky naučit. Nezvládnete taktiky, nemáte šanci dát ICC. Takto to platí na oficiálních serverech. Freečka, kde to všechno nafarmíte raz dva, jsou freečka pro malé děti a my odmítáme být freečko pro malé děti. Je to nejtěžší dung ve WoTLK. Co chcete dělat, až byste ho zvládali levou zadní a mysleli si, že máte všechno snadno na dosah ruky? Měla by pro Vás taková snadná hra ještě vůbec smysl?

Díky všem a zdravím všechny hráče, kteří se konečně dočkali toho, na co čekali. 😉 Konečně budete mít z gearu radost, konečně budete mít znalosti WoWka a konečně začnete chodit dungy od těch nejlehčích po ty nejtěžších. A hlavně! Konečně máte to, co opravdu chcete.

Jestli chcete vidět, jak by Vaše postava vypadala s opravdu namakaným gearem po tvrdé práci, můžeme se sejít na testovacím serveru a tam vám na postavu naaddovat to nejlepší co si dovedete představit jako dreambuilding. Ale když do toho nedáte ten čas ani námahu, nemáte šanci si toho vůbec považovat.